English По русски Į titulinį Paieška El.paštas Svetainės struktūra
PASLAUGOS
ES projektų administravimas, valdymas, paraiškos
Mokymai
     Vidiniai mokymai
     Atviri seminarai verslui 2015 m. sezonui
     Atviri seminarai viešajam sektoriui 2015 m. sezonui
     Asmeninės / Individualios Konsultacijos - Seminarai
NLP
Naujienos
NLP Asociacija
TOASTMASTERS' CLUB VILNIUS
Naujienos
Programa ir vaidmenys


REGISTRACIJA NAUJIENOMS


Toastmasteriu klubas
NLP
  • UAB "Projekona"
  • Ulonų g.5, Vilnius
  • Tel. +370 686 21812 
  • El.paštas: info@projekona.lt
  • Įm. kodas: 123785365
  • PVM mok. kodas:
  • LT 100002602311
  • Atsiskaitomoji sąskaita:
  • LT464010042402213575
  • AB DnB NORD bankas

 

 

NLP Asociacija Spausdinti

NLPA logo

2010 metais gegužės 13 dieną oficialiai įregistruota Lietuvos NLP (neurolingvistinio programavimo) specialistų asociacija.

Asociacijos tikslas – populiarinti neurolingvistinį programavimą, mokyti žmones šios disciplinos, atskleisti profesionalaus NLP taikymo kasdieniame gyvenime ir darbe galimybes.

Neurolingvistinio programavimo tikslas yra sukurti kuo daugiau komunikacijų, elgesio strategijų ir schemų padėti žmonėms tapti sėkmingesniems ir sveikesniems, išsilaisvinti nuo riboto mastymo, fobijų arba depresijų bei konkrečiomis technikomis sustiprinti bendravimo efektyvumą bei įtaką.

Praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje NLP sukūrė matematikas ir kibernetikas Ričardas Bandleris (Richard Bandler) kartu su lingvistikos profesoriumi Džonu Grinderiu (John Grinder). Dažnai kontraversiškai vertinamas neurolingvistinis programavimas greitai populiarėjo, tačiau ir šiandien trūksta patikimų žinių apie tai, kas yra NLP ir kam metodas gali būti taikomas. Viena iš tokio nežinojimo priežasčių Lietuvoje ta, kad yra labai nedaug NLP metodiką studijavusių ir profesionaliai ją taikančių žmonių.

NLP asociacijos prezidentė ir viena steigėjų licencijuota NLP trenerė Kristina Kovaitė pabrėžia šios srities profesionalų asmeninės ir profesinės atsakomybės svarbą. „Dirbdamas su žmogaus sąmone ir pasąmone turi laikytis itin griežtų profesinės etikos standartų, tai yra pirmoji ir svarbiausia sąlyga privaloma visiems, kas verčiasi NLP praktika,” – sako K. Kovaitė.

„Asociacija ne tik populiarins neurolingvistinį programavimą ir supažindins žmones su jo galimybėmis, bet ir garantuos privalomą kokybės ir profesionalumo lygį. Labai svarbu, kad kiekvienas, prisistatantis NLP treneriu, prisiimtų atsakomybę už savo veiklą ir skleidžiamą informaciją. Šiame darbe NLP asociacija atliks patikimo ir nešališko arbitro vaidmenį”,- sako ji. Kovaitė studijavo NLP Jungtinėse Amerikos Valstijose pas NLP kūrėją R. Bandlerį.

Asociacijos nariais kviečiami tapti visi, kas domisi NLP, nori sužinoti apie šio metodo principus ir taikymą, jau yra ką nors girdėję ar tik pradeda gilintis į žmogaus sąmonės, galingiausio pasaulio kompiuterio, galimybes.

Daugiau informacijos apie NLP asiciaciją, susitikimus bei veiklą galite rasti adresu www.nlpa.lt

Reikia daugiau informacjios? Susisiekite su mumis!
© Projekona 2007 Sprendimas: www.balt.net